Морське Крюінгове агентство «Марін Стар»Далі

Про нас

Ми раді вітати Вас на сайті морського крюїнгового агентства «Марін Стар». Ми знаходимося за адресою: м.Миколаїв, вул. Генерала Карпенка, 46, офіс 217-218

  З 1999 року ми надаємо повний спектр послуг щодо укомплектування екіпажем різних суден. Наше агентство ліцензовано Міністерством соціальної політики України, що дає нам право на надання послуг з працевлаштування моряків. Наша робота ґрунтується на високому рівні надання послуг і відповідальності перед моряками та судновласниками. За роки нашого існування ми постійно вдосконалюємо якість наших послуг. З 2006 року ми маємо представництво в місті Одеса.
  Головним напрямком нашої діяльності є підбір та працевлаштування моряків на судна іноземних компаній. Наша компанія має велику базу даних моряків для широкого спектра суден: танкера, балкера, контейнеровози, суховантажі та універсальні судна. В даний час основною специфікою нашого агентства є обслуговування суховантажів, ДВТ яких 4 000-25 000, а також бункеровщики і судна офшорного флоту.
  Ми отримали СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ, виданий Російським морським регістром судноплавства, і це означає, що ТОВ «Марін Стар» оглянуто на добровільній основі і відповідає вимогам Правила 1.4, Стандарту А 1.4 Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві. Крім того, ми маємо СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ, і цим засвідчується, що система менеджменту якості ТОВ «Марін Стар» була перевірена і визнана відповідною стандартам ISO 9001: 2008.
  Ми робимо свою роботу чесно та професійно, і пріоритетом в діяльності нашого агентства є залучення висококваліфікованого морського персоналу на судна і службове зростання моряків. Ми виступаємо за стабільність і впевненість в майбутньому для наших моряків і партнерів.

Послуги

  Для моряків

  Морське агентство «Марін Стар» з 1999 року працює на крюїнговому ринку та надає посередницькі послуги з працевлаштування моряків.
  Наше агентство спеціалізується на таких суднах як танкера - бункеровщики, балкера, контейнеровози, суховантажі та універсальні судна, а також судна офшорного флоту.
  Якщо Ви володієте хорошими професійними якостями, володієте англійською мовою і маєте за плечима не один контракт в іноземній компанії, то на Ваш розгляд будуть запропоновані наші кращі вакансії.
  Співробітники нашого офісу проконсультують Вас:

 • про відповідність Ваших морських документів вимогам Міжнародних Конвенцій;
 • про умови отримання або переоформлення паспорта моряка, робочих дипломів і сертифікатів;
 • про умови роботи у іноземного судновласника;
 • з фінансових питань і питань оподаткування.

  Ми організуємо для Вас співбесіду з представником судновласника. Після затвердження на посаді, забезпечимо Вас повним пакетом супровідних документів, включаючи авіаквитки. Організуємо Ваш маршрут прямування «від дверей офісу до посадки на борт судна».
  Ми впевнені, в житті все змінюється на краще, але право вибору завжди залишається за Вами!

Для судновласників

  Шановні панове!
  За 23 роки діяльності агенство «Марін Стар» сформувало велику базу даних морських фахівців.
  Ми можемо запропонувати вам кваліфікований персонал для таких суден, як танкери, балкери, контейнеровози, суховантажі, а також універсальні та бункерувальні судна.
  Наші послуги:

 • Підбір морських фахівців необхідної кваліфікації;
 • Тестування за фахом та англійської мови;
 • Надання кандидату можливості провести співбесіду з представником судна в нашому офісі;
 • Організація медичного обстеження в сертифікованих медичних установах;
 • Перевірка всіх необхідних морських документів та їх легітимності;
 • Візова підтримка;
 • Планування і контроль своєчасної заміни;
 • Мінімізація витрат на заміну екіпажів в портах України;
 • Транспортні послуги «від дверей офісу до посадки на борт судна»;
 • Польоти за найкращими цінами (партнерська компанія «Transco Marine»).

  Завдяки професійному досвіду і застосуванню інноваційних технологій управління персоналом ми пропонуємо послуги, які сприяють стабільному росту доходів наших Клієнтів.

Партнери / Документи

Усе Судна Партнери Документи Анкета